Filtry 3M i BWT

Filtry 3m i BWT – Systemy filtracji wody dla gastronomii

W naszych instalacjach stosujemy filtry 3M i BWT

W naszej ofercie posiadamy profesjonalne systemy filtracji wody dla gastronomii firm 3M oraz BWT.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogami poszczególnych producentów.

Nasi specjaliści służą pomocą co do doboru odpowiedniego rozwiązania dla Państwa.

Wszelkie prace projektowo – wykonawcze zaczynamy od ekspertyzy wody w Państwa lokalu.

Katalog 3M

Katalog Bestmax

Katalog Bestmax PREMIUM

Kawa, napój bez którego nie wyobrażamy sobie spotkania ze znajomymi, szybkiego spotkania biznesowego czy kolacji z przyjaciółmi. Kawa to jeden z najważniejszych elementów w branży gastronomicznej, wręcz kluczowa część całego biznesu.

Lojalność klientów w dużej mierze zależy od serwowania doskonałej, aromatycznej kawy o niezmiennej jakości, należy też jednak pamiętać o zarządzaniu kosztami i dbaniu o bezawaryjnośc sprzętu.

3M

Rozbieżności w sposobie przygotowania kawy, przestoje i wezwania serwisowe stanowią zagrożenie dla zadowolenia klientów, mogą też obniżyć przychody lokalu. Filtry 3M pomagają utrzymać sprzęt w pełnej gotowości oraz zapewniają stałą, niezmiennie wysoką jakość wody.

Filiżanka kawy składa się w 98% z wody, zatem sukcesem doskonałej kawy jest krystaliczenie czysta woda. A to oznacza, że należy zastosować pewny i sprawdzony system oczyszczania wody.

3M posiada specjalistyczne filtry do przyrządzania kawy, które pozwolą rozwiązać wszelkie problemy związane ze źródłem poboru wody.

W przypadku wody o dużej twardości, proponujemy filtry 3M ScaleGard® Pro, które ograniczają powstawanie kamienia. Ostatnio do gamy ScaleGard® Pro dodaliśmy serię filtrów P1175 o maksymalnej wydajności (ponad 6000 litrów).

Gama filtrów 3M to wkłady o różnych rozmiarach i wydajnościach, które można zastosować w różnych ekspresach do kawy – od niezależnych, małych kawiarni do dużych, sieciowych barów kawowych.

Redukcja kamienia

Kamień osadzajacy się na urządzeniach może spowodować wzrost kosztów poprzez przestoje, awarie, zmniejszoną wydajność lub przygotowanie kawy o niedoskonałym smaku oraz zredukowaną żywotność urządzenia.

Aby zredukować oraz zahamować przyrost kamienia, 3M proponuje systemy filtracyjne:

  • Gama ScaleGard Pro zapobiegający formowaniu się twardego kamienia, co ma przełożenie na redukcję niepotrzebnych przestojów oraz wezwań serwisowych.

Dowiedz się, jak produkty 3M mogą rozwiązać problemy oraz zredukować koszty filtracji wody, zapewniając przy tym doskonałą kawę – zapraszamy do kontaktu.

Usunięcie smaku i zapachu chloru

Chlor stanowi jedną z najczęstszych przyczyn nieprzyjemnego smaku i zapachu wody z kranu. Aktywny węgiel pozwala na proste i skuteczne zredukowanie ilości chloru w wodzie. Dodatkowo, może przyczynić się do usunięcia innych wad wody, takich jak np. ziemisty posmak spowodowany występowaniem śladowych ilości substancji organicznych.

Nie każdy akytwny węgiel jest taki sam. 3M oferuje szeroki zakres wysokowydajnych systemów usuwania zapachu i smaku chloru opartych na węglu. Zarówno poprzez zastosowanie technologii nowoczesnych wkładów węglowych lub zastosowanie ich w połączeniu z naszymi farmaceutycznymi membranami 3M zapewnia wiodący na rynku poziom redukcji zapachu i smaku chloru, osadów, cyst oraz bakterii.

BWT

Woda wysokiej jakości źródłem Twojego sukcesu

Jakość wody, w tym zawartość substancji mineralnych i chemicznych, jest różna w zależności od lokalnej charakterystyki.

W gastronomii dostęp do wody o niezmiennie wysokiej jakości jest szczególnie ważny. W branży, w której sukces lub porażka w dużym stopniu zależą od opinii klientów, produkty i usługi najwyższej jakości zapewniają wymierne korzyści. Woda o optymalnych parametrach to wyjątkowy smak potraw, kawy i herbaty oraz innych napojów gorących i spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Uzdatnianie wody pozwala na optymalizację procesów produkcyjnych, wydłuża żywotność urządzeń oraz w znacznym stopniu wpływa na jakość produktu końcowego. Pieczywo z chrupiącą skórką, wyjątkowy smak warzyw gotowanych na parze, lśniąca zastawa stołowa i sztućce to tylko niektóre korzyści, które daje woda najwyższej jakości.

 

BWT water+more oferuje wiodące w branży produkty do optymalizacji wody dla gastronomii i hoteli zapewniające:

  • najlepszą możliwą jakość wody, dostosowaną do obszaru zastosowania i indywidualnych potrzeb

  • opatentowaną i nagrodzoną Technologia Mg2+, która sprawia, że kawa i inne napoje gorące w punktach gastronomicznych lub z automatów vendingowych zyskują wyjątkowy smak i aromat

  • skuteczną ochronę urządzeń, wydłużenie ich żywotności oraz wolniejsze zużywanie się części zamiennych

  • ekonomiczne i skuteczne uzdatnianie wody do wielu zastosowań

 

Serwis i renowacja ekspresów do kawy marki:

Astoria, Bezzera, Brasilia, Carimali, La Cimbali, Electra, Expobar, Faema, Franke, Fiorenzato, Jura, La Marzocco, Nivona, Nuova Simonelli, Orchiestrale, Saeco, Rancilio, San Marco, San Remo, Vibiemme, Victoria Arduino, Wega, Siemens, Delonghi, Hendi

Nie naprawiamy ekspresów do kawy firmy KRUPS

Sprzedaż ekspresów marki:

Expobar, Jura, Nivona, Saeco

Filtry 3M, Filtry BWT

Naprawa młynków do kawy

Serwis ekspresów Faema, Renowacja ekspresów Faema, Serwis ekspresów Expobar, Renowacja ekspresów Expobar, Serwis ekspresów La Cimbali, Renowacja  ekspresów Cimbali, Serwis ekspresów Astoria, Renowacja ekspresów Astoria, Serwis ekspresów La Scala, Renowacja ekspresów La Scala, Serwis ekspresów Wega, Renowacja ekspresów Wega, Serwis ekspresów ECM, Renowacja ekspresów ECM, Serwis ekspresów La Spaziale, Renowacja ekspresów La Spaziale, Serwis ekspresów Gaggia , Renowacja ekspresów Gaggia, Serwis ekspresów Brasilia, Renowacja ekspresów Brasilia, Serwis ekspresów Nuova Simonelli, Renowacja ekspresów Nuova Simonelli, Serwis ekspresów Carimali, Renowacja ekspresów Carimali, Naprawa ekspresu do kawy

Warszawa. Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Piaseczno